„Centric Care” Norvegijoje pasirašė sutartis su visomis šalies ligoninėmis

Naujas susitarimas suteikia „Centric Care” galimybę pasiūlyti dar daugiau įdomių bei skirtingų darbo vietų bendrosios praktikos ir specialiosios praktikos slaugytojams Norvegijos ligoninėse. Taip pat ši sutartis dar kartą užtikrina „Centric Care“ patikimo partnerio bei rinkos lyderio poziciją tarp  Skandinavijos personalo įmonių sveikatos srityje.

,,Tai, kad mes dar kartą sudarome susitarimą su visomis Norvegijos ligoninėmis, rodo, kad ilgą laiką padėdavome įdarbinti kompetentingus ir kvalifikuotus bendrosios ir specialiosios praktikos slaugytojus. Bendradarbiaudami su vietos ligoninėmis sukaupėme ilgametę patirtį ir unikalias žinias, kurios ateinančiais metais prisidės prie naujo ir įdomaus darbo kartu su ligoninėmis‘‘ – sako Ole Sæther Løvik, „Centric Care” departamento vadovas.

„Centric Care“ nuolat stengiasi suteikti savo darbuotojams aktualius darbo pasiūlymus Skandinavijos šalyse. Taip praplečiant slaugytojų galimybes įsidarbinti ir įgyti naujos patirties įvairiuose ligoninės skyriuose bei nuolatos tobulėti savo profesiniame gyvenime.

„Centric Care Lietuva” bendradarbiauja su Norvegijos kolegomis slaugytojams pradedant profesinį kelią Norvegijoje ir kitose Skandinavijos šalyse.

Plačiau