„Centric Care“ pasirašė sutartis su visomis Norvegijos ligoninėmis: atsiveria plačiausios galimybės ir įdomiausi darbo pasiūlymai slaugytojams iš Lietuvos

Vienas svarbiausių klausimų, iškylančių Lietuvos slaugytojams, svarstantiems apie karjerą Norvegijoje – kaip greitai pavyks įsidarbinti ir kokiame šalies regione. Slaugytojų atrankas darbui Norvegijoje vykdantys „Centric Care“ šią vasarą pasirašė sutartį su visomis Norvegijos ligoninėmis, todėl užtikrina ne tik sklandų įsidarbinimą, bet ir platų įstaigų pasirinkimą įvairiuose šalies regionuose.

Pasak atrankas Lietuvoje vykdančios ir specializuotus norvegų kalbos kursus slaugytojams organizuojančios „Centric Care Lietuva“ personalo vadovės Liudmilos Gerasimovos, pasirašyta sutartis su visomis Norvegijos ligoninėmis ne tik užtikrina plačias galimybes slaugytojams iš Lietuvos, bet ir yra pačių „Centric Care“ kokybės, profesionalumo bei patikimumo liudijimas.

„Tai ne tik reiškia, kad galime pasiūlyti dar daugiau įdomių darbo vietų bendrosios praktikos ir specialiosios praktikos slaugytojams Norvegijos ligoninėse. Tai, kad „Centric Care“ sudaro sutartį su visos Norvegijos ligoninėmis, rodo, kad esame viena iš pirmaujančių Skandinavijos personalo agentūrų sveikatos srityje,“ – sako L. Gerasimova.

Su lietuviais slaugytojais dirbantis „Centric Care“ departamento vadovas Ole Sæther Løvik pabrėžia, kad pelnyti klientų pasitikėjimą padeda kokybiškai teikiamos personalo atrankų paslaugos: ,,Pasirašyta sutartis su visomis Norvegijos ligoninėmis liudija ir tai, kad ilgą laiką parinkdavome kompetentingus bei kvalifikuotus bendrosios ir specialiosios praktikos slaugytojus darbui į ligonines.“

Šį rudenį „Centric Care Lietuva“ organizuoja specializuotus norvegų kalbos kursus slaugytojams, po kurių siūlo platų darbų pasirinkimą praktiškai visuose Norvegijos regionuose, suteikdami darbuotojams galimybę įsidarbinti ir įgyti naujos patirties ne tik slaugos namuose, bet ir įvairiuose ligoninių skyriuose.

Plačiau