Kodėl verta sudalyvauti susitikime su Centric Care?

Kaip ir kiekvienais metais, artėjant kalbos kursų pradžiai, organizuojame slaugytojų susitikimą su Centric Care komanda. Kitas susitikimas vyks rugsėjo 29 dieną, 10:00 valandą. Susitikimo vieta: Kalvarijų g. 137E, 317 aud. (Socialinių mokslų kolegija), Vilnius.

Toliau, svarbiausios priežastys kodėl Tau verta jame sudalyvauti.

 

Viena valanda – visa informacija

Per labai trumpą laiką sužinosite visą svarbiausią informaciją apie specialius, slaugytojams skirtus norvegų kalbos kursus bei slaugytojų darbą Norvegijoje. Susitikimo/pristatymo turinys trumpai:

  • Sužinosite, kaip veikia norvegiškos įdarbinimo įmonės Norvegijoje
  • Kaip vyksta atrankos (kokie reikalavimai keliami slaugytojui)
  • Detali informacija apie specializuotus norvegų kalbos kursus, kurie prasidės 2018 metų lapkričio mėnesį (dėstytojai, mokymosi medžiaga, kalbos lygiai, užsiėmimų eiga)
  • Kalbos kursų kaina ir apmokėjimas
  • Išsami informacija apie slaugytojų darbo sąlygas Norvegijoje (kaip skaičiuojamas darbo užmokestis, kokios yra darbo valandos, kokia yra apgyvendinimo ir kelionių apmokėjimo tvarka)
  • Darbo vieta ir tolimesnės galimybės
  • Pasirašomų dokumentų apžvalga (pagrindinės sąlygos).
  • Jūsų klausimai.

Patirtis iš pirmų lūpų

Susitikimo metu sužinosite ne tik svarbiausius faktus ir esminę informaciją, bet ir gausite autentiškos asmeninės patirties. Susitikimą ves Centric Care personalo vadovė Liudmila, kuri pati dirbo slaugytoja Lietuvoje, lankė norvegų kalbos kursus ir po to kartu su Centric Care išvažiavo dirbti slaugytojos darbo į Norvegiją, o dabar dirba Centric Care biure Lietuvoje.

Galimybė susitikti su kolegomis

Įprastai, į susitikimus susirenka 20 ir daugiau slaugytojų. Tad tikrai nėra ko jaudintis, juk kartu drąsiau! Iš Centric Care pusės, įprastai dalyvauja du asmenys – Lietuvos biuro vadovas ir Lietuvos biuro personalo vadovė.

Skani kava

Smulkmena, bet visus dalyvius pavaišinsime garuojančiu puodeliu skanios kavos ar arbatos! 🙂

Primename, kad tai yra tik informacinis susitikimas. Jame dalyvaudami niekaip mums neįsipareigojate. Jeigu susidomėsite galimybe dalyvauti kalbos kursuose ir tęsti karjerą Norvegijoje, sutarsime dėl asmeninio susitikimo!

Svarbiausios detalės dar kartą:

Laikas: Rugsėjo 29 diena, 10:00 valanda

Vieta: Kalvarijų g. 137E, 317 auditorija (Socialinių mokslų kolegija), Vilnius.

Daugiau informacijos: Tel.: +370 612 79 115; el.paštas.: liudmila@centriccare.lt

 

Norite sudalyvauti? Tada pirmyn, nieko specialiai ruoštis nereikia, tiesiog užsiregistruokite naudodami šią nuorodą: centriccare.lt/susitikimas/ ir susitikime!

Laukiame Jūsų atvykstant!

Plačiau