Naujas Centric Care susitarimas su Grenlando savivaldybėmis

„Centric Care” pasirašė naują susitarimą su Grenlando savivaldybėmis dėl darbo pasiūlymų slaugytojams slaugos namuose bei slaugai į namus. Susitarime dalyvauja šios savivaldybės: Bamble, Drangedal, Porsgrunn ir Skien.

Susitarimas sustiprina „Centric Care” rinkos lyderio poziciją tarp Norvegijos įdarbinimo agentūro sveikatos apsaugos srityje. Taip pat jis papildo kitus susitarimus, kurie leidžia „Centric Care” pasiūlyti platų paslaugų spektrą slaugytojams ir sveikatos priežiūros specialistams, dirbantiems Skandinavijos rinkose.

„Labai didžiuojamės ir džiaugiamės, kad laimėjome dar vieną didelį ir svarbų susitarimą, kuris rodo, kad esame vieni iš stipriausių sveikatos apsaugos profesionalų įdarbinimo paslaugų tiekėjai savivaldybėms bei gydymo įstaigoms” – sako departamento vadovas Ole Sæther Løvik.

„Centric Care” tikslas bei privalumas – suteikti slaugytojams galimybę laisvai pasirinkti tarp patrauklių, įdomių bei profesionalių darbo vietų visoje Norvegijoje bei kitose Skandinavijos šalyse. Tad slaugytojai gali rinktis ne tik darbo pobūdį bei sritį, bet ir vietovę, kurioje norėtų dirbti.

Plačiau