Apie Centric Care

„Centric Care Lietuva“ vykdo slaugytojų atrankas ir organizuoja specializuotus kalbos kursus slaugytojams.

2017 m. įmonė persivadino į „Centric Care Lietuva“, nes nuo 2014 m. įkurtos įmonės UAB „Medicinos personalas“ veiklą perėmė viena didžiausių medicinos personalo įdarbinimo įmonių Skandinavijoje „Centric Care“. „Centric Care“ įmonių grupė yra viena didžiausių medicinos personalo įdarbinimo įmonių Norvegijoje ir Švedijoje, kuri vykdo veiklą nuo 2000 m.

Profesionalus įdarbinimas nuo 2000 metų

Centric Care yra lyderiaujanti įmonė Norvegijoje ir Švedijoje, kurios pagrindinė veikla yra medicinos personalo įdarbinimas slaugos namuose ir ligoninėse. Centric Care turi biurus Vilniuje, Osle, Gøteborg, Stocholm ir  Malmo.

Centric Care pagrindinis savininkas yra Nyderlandų įmonė „Centric BV“, turinti įmones Belgijoje, Vokietijoje, Šveicarijoje ir Romunijoje. „Centric“ yra viena iš didžiausių privataus kapitalo įmonių Europoje, kurioje dirba daugiau nei 4300 darbuotojų Skandinavijoje ir Šiaurės Europoje.

„Centric Care“ yra narys „NHO Service“ Norvegijoje, sertifikuota kvalifikacijos sistemomis ISO 9001:2015 og ISO 14001:2015 ir patvirtinta kaip patikimas darbdavys „godkjent Revidert Arbeidsgiver“.