Slaugytojų atsiliepimai

Mums labai svarbu atisliepimai mūsų slaugytojų, kurie lankė kalbos kursus ir dirba Norvegijoje!

”Ateidamas į "Centric Care Lietuva" turėjau didelius lūkesčius, bet ši įmonė juos pranoko! Geranoriškas, šiltas ir profesionalus bendravimas iš įmonės pusės tiek Lietuvoje, tiek Norvegijoje. Į būsimą veiklą orientuoti kalbos kursai su dėstytojais profesionalais bei galimybė gilinti kalbos žinias virtualioje platformoje. Lankstus darbo grafikas, kurį derina su manimi, įvairių darbo pasiūlymų pasirinkimas skirtinguose miestuose. Esu labai patenkintas įmonės darbu bei kartu pasiektais rezultatais ir rekomenduoju visiems, svajojantiems dirbti Norvegijoje.

Povilas, Slaugytojas

”Esu labai patenkinta "Centric Care" darbu, nes įmonė pilnai pasirūpina slaugytojais Skandinavijoje ir išmoko juos būti savarankiškais. Įmonės atstovų dėka gavau darbą Norvegijoje su norvegiškomis darbo sąlygomis ir garantijomis. Linkiu slaugytojams, kurie nori išvykti ir išbandyti naujas galimybes, nebijoti ir pasiryžti. Didžiausias sėkmingos integracijos būtinumas yra geras kalbos mokėjimas. O šią kalbą išmokti tikrai įmanoma. Tikrai verta pasistengti, pabandyti, ryžtis naujiems gyvenimo pokyčiams.

Jolanta, Slaugytoja

”Profesionalūs, intensyvūs kalbos kursai. Maloni bendravimo atmosfera. Kursų metu, taip pat ir jiems pasibaigus, jautiesi visuomet palaikomas, skatinamas siekti užsibrėžto tikslo. Labai malonu, kad atvykus darbuotis į svečią šalį, darbuotojas nepaliekamas vienas. Jis supažindinamas su būsima darbo vieta, gyvenimo sąlygomis ir t.t. Tai tikrai suteikia saugumo jausmą. Įmonės darbuotojų komanda stengiasi nedelsiant atsakyti į klausimus. Sėkmės Jai ateityje!

Žydronė, Slaugytoja