Atsiliepimai

Jolanta, Farsund
Esu bendrosios praktikos slaugytoja Jolanta iš Saulės miesto – Šiaulių. Praėjo pusmetis, kai su „MEDpersonalo“ ir jų partnerio „Centric Care“ pagalba pirmą kartą išvažiavau dirbti slauge į Norvegiją. Noriu pasidalinti savo patirtimi, kuri gali praversti tiems, kurie galvoja apie slaugytojo darbą Skandinavijos šalyse, tačiau nežino nuo ko pradėti.
Skaityti toliau

Kristina, Oslas
Dirbau Bergene 3 metus, tačiau per lietuvišką įmonę, komandiruočių principu. Gavusi pasiūlymą šią vasarą iš kolegės, kuri jau dirbo  su  „MEDpersonalu“ prisijungti prie komandos, surizikavau ir dabar nesigailiu. Gavau norvegišką įdarbinimą su norvegiškomis sąlygomis ir garantijomis, kurių jau senai norėjau. Visada norėjau gyventi ir dirbti Osle,. „MEDpersonalas“ su partneriais suteikė man šią galimybę. Man patinka, kad darbo atmosfera yra norvegiška, iš mūsų reikalauja didelio savarankiškumo, tačiau tai leidžia pačiai suprasti viską geriau ir aiškiau.

Žydronė, Aust-Agder
Profesionalūs, intensyvūs kalbos kursai. Maloni bendravimo atmosfera. Kursų ir ne tik jų metu jautiesi visuomet palaikomas, skatinamas siekti užsibrėžto tikslo. Labai malonu, kai atvykus darbuotis į svečią šalį, darbuotojas nepaliekamas vienas. Pagal galimybes supažindinamas su būsima darbo vieta, gyvenimo sąlygomis ir t.t. Tai tikrai suteikia saugumo jausmą. Komanda stengiasi nedelsiant atsakyti į klausimus. Sėkmės Jiems ateityje!